День вишиванки

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі естетичного виховання оформлено чергову сторінку Мистецького календаря, присвячену Дню вишиванки, який відзначають в Україні та її прихильники у всьому світі в третій четвер травня. Цього року свято припадає на 17 травня.

На викладці представлена література, яка розповідає про історію нашої Вишиванки, різні символіки і техніки візерунків  в залежності від регіону, а також допоможе знайти візерунок долі для своєї Вишиванки.

День вишиванки присвячений українській національній культурі і традиціям. Святкові акції проводяться не лише в Україні, але й далеко за її межами – у країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії, тощо. На сьогодні географія свята охоплює понад 50 країн.

Долучайтесь до свята, вдягнувши вишиванку! А про вишиванку дізнайтесь у Бібліотеці!