Міжнародний день дівчат

11 жовтня 2018 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запропонувала своїм читачам незвичну для бібліотек виставку-інсталяцію, присвячену Міжнародному дню дівчаток.

Мета нашої виставки – привернути увагу суспільства до соціальних проблем в гендерній політиці та нерівності, з чим стикаються дівчатка в усьому світі, явища, що мають місце в сучасному житті.

На виставці представлена цікава література для дівчаток та про дівчаток. Ця тема дуже цікава і бібліотекарі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» роблять все належне в якісному обслуговуванні дівчаток і хлопчиків. Фонди бібліотеки сприяють у галантному вихованні хлопчиків, а також сприяють у вихованні майбутніх чоловіків рис захисників рідної України, своєї сім’ї.