"Використання інноваційних технологій у практиці роботи бібліотек": участь у роботі районного семінару бібліотечних працівників Києво-Святошинської РЦБС

10 жовтня 2018 року на базі Києво-Святошинької центральної районної бібліотеки для дорослих (директор Києво-Святошинської РЦБС – Н. В. Гулєвата, заслужений працівник культури України) відбувся семінар бібліотечних працівників району за темою "Використання інноваційних технологій у практиці роботи бібліотек". Участь у роботі семінару взяла Н. В. Острікова, завідувач відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей". Тема її виступу – "Сучасна бібліотека: орієнтир на читача цифрової епохи". Слід зазначити, що у тісній співпраці з КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор М. П. Зніщенко), як науково-методичного, інформаційного та координаційного центру для бібліотек Київської області, бібліотечні працівники Києво-Святошинської РЦБС (44 сільські та міські бібліотеки), постійно удосконалюються та розвиваються. Застосовуючи новітні технології, вони створюють комфортні бібліотечні  простори, центри громадської активності та розвитку творчості, які об`єднують книги, читачів та читання. Майже всі бібліотеки Києво-Святошинської РЦБС обладнані комп`ютерною та копіювальною технікою, мають доступ до мережі Інтернет (загальна кількість комп`ютерів по РЦБС – 103; районна бібліотека – 27). В центральній районній бібліотеці для дорослих до послуг користувачів у відділі обслуговування облаштовано 6 автоматизованих місць з доступом до мережі Інтернет. До послуг користувачів у читальній залі 4 ноутбуки. Робочі місця бібліотекарів автоматизовані. Оновлений дизайн районної бібліотеки, креативність, професіоналізм бібліотекарів, добре укомплектований фонд бібліотеки, висока культура обслуговування користувачів,  в поєднанні з використанням автоматизованих бібліотечних технологій, зробили бібліотеку улюбленим місцем відпочинку, творчого та інтелектуального розвитку вишнівчан та гостей міста. Розширенню асортименту бібліотечних послуг та постійному поступу вперед бібліотек Києво-Святошинського району сприяє активна участь бібліотечних працівників у Всеукраїнських акціях, в соціологічних дослідженнях, в роботі обласних семінарів, в проведенні методичних днів, тренінгів, професійних діалогів та дискурсів, в рекламі, присутності в медіа, а також в реєстрації соціальних мережах, активна участь у житті громади. Більш детальніше про роботу Києво-Святошинської РЦБС  за посиланнями http://www.kslibrary.org.ua/ та https://www.facebook.com/kscrbdd/.