«Козацький дух непереможний»

У відділі естетичного виховання КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) до Дня українського козацтва оформлено тематичну виставку-інсталяцію «Козацький дух непереможний».

День українського козацтва відзначається в Україні згідно з Указом Президента України в день свята Покрови Пречистої Богородиці 14 жовтня щорічно. І до цього свята в бібліотеці завжди проводиться цикл цікавих заходів, складовою якого в цьому році є і зазначена виставка-інсталяція.

З літератури, представленої на виставці, читачі можуть дізнатися про історію виникнення козацтва та найвідоміших запорожців, які боролися за Україну; про їхні військові походи та побут; про їхні танці та пісні, страви та інші цікавинки їхнього життя.

Також на виставці представлено репродукції картин відомих художників, присвячених славетним козакам.