Краєзнавча література КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» – Коли Тараща була молодою

«Кожному мила своя сторона»

Григорій Сковорода

Сьогодні наша краєзнавча література присвячена місту Тараща на Київщині.

Таращанщина – край, який має тисячолітню історію а її витоки лежать з часів Скіфської держави.

Автор книги по крихтах зібрав інформацію про Таращанщину з часу заснування і до радянського періоду.

При написанні цього матеріалу автор спирався на архівні і літературні джерела, а також на спогади милих серцю таращанських старожилів.

Лащенко, Л. І. Коли Тараща була молодою / Леонід Іванович Лащенко. − Біла Церква : Видавець Олександр Пшонківський, 2009. – 240 с.: іл.

В книзі розповідається історія міста Таращі на Київщині з часу її заснування і до початку ХХ століття. У своїх дослідженнях автор спирається на архівні та літературні джерела, а також спогади старожилів, використовує оригінальні фотодокументи, частина яких публікується вперше.