Мову рідної природи розуміти серцем вчись!

Друзі, найближчими днями відзначаємо одразу два екологічних свята — 19 квітня Всеукраїнський день довкілля та 22 квітня Міжнародний день Матері-Землі!

Ці дати нагадують нам про те, що Земля — наш спільний дім, повний чудес! Як добра матуся вона дарує нам абсолютно все, що необхідно для щасливого життя.

Але сьогодні в Україні триває важка боротьба, яка впливає на нашу планету і людей. Війна завдає болю Землі: руйнує будівлі, забруднює довкілля і завдає шкоди природі. Однак, навіть у важкі часи, ми повинні дбати про наш дім і допомагати відновлювати те, що було зруйновано.

Навіть під час війни ми можемо робити добрі справи для нашої Землі: посадити дерево, берегти воду, сортувати сміття та дбати про природу.

Це допоможе зберегти нашу планету для майбутніх поколінь.

Тож давайте сьогодні подумаємо про те, як ми можемо допомогти нашій планеті бути красивою та здоровою, навіть у важкі часи!

Прямо зараз пропонуємо вам переглянути наш дитячий еко-банер, і не зволікайте з візитом до бібліотеки!