День Святого Валентина

У відділі естетичного виховання КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до Дня Святого Валентина оформлено чергову сторінку мистецького календаря у вигляді викладки-інсталяції. Представлена література розповідає про життєвий і творчій шляхи митців світової культури, які працювали у стилі романтизму, створювали любовні романи, писали ліричні поетичні твори.

День Святого Валентина у нас в Україні давно вже трансформувався у свято не тільки закоханих, а й у свято любові до ближнього.

Працівники відділу естетичного виховання завжди зможуть провести майстер-клас «Валентинку подарую, бо люблю тебе й ціную»  з виготовлення валентинки-«серця» технікою модульного орігамі, яка стане гарним подарунком та зізнанням у любові своїм близьким та рідним.