#ЄднаймосяСловомВеликогоКобзаря

Київська обласна бібліотека для дітей щиро вдячна усім бібліотекам Київщини, дорослим та юним читачам, які взяли участь в обласному конкурсі-флешмобі #ЄднаймосяСловомВеликогоКобзаря!

Для кожного з вас ми підготували урочисті дипломи учасників цього ювілейного поетичного заходу!

Окрема вдячність авторам, які виконували власні твори, митцям літературно-поетичного клубу «Розтоки».

Дякуємо читачам бібліотек громад великої літературної родини Київщини, разом нам вдалося створити справжнє свято. Ви - неймовірні!

Дипломи учасників можна завантажити за посиланням

Слава Кобзаря - жива і буде жити!

Дякуємо нашим Бібліотечним установам та колективам, які беруть активну участь у розвитку національної культури читання та сприяють формуванню освіченої творчої молоді, збагачуючи нашу культуру та духовний світ кожного українця!

Слава Україні!