«Голодомор – біль серця моєї держави» - з досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області.

Матеріал поданий без змін

Голодомор – біль серця моєї держави

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

27 листопада 2020 року до Міжнародного дня пам’яті жертв голодоморів у Баришівській центральній бібліотеці для дорослих, Баришівській бібліотеці для дітей, бібліотеках-філіалах Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради презентовано книжкові виставки-реквієм та викладки літератури «Голодомор – біль серця моєї держави». Бібліографічні огляди та перегляди літератури провели бібліотеки-філіали сіл Бзів, Лукаші, Морозівка, Паришків, Перемога, Поділля, Веселинівка, Коржі.

В бібліотеці-філіалі села Лукаші Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведена   година скорботи «Чорна тінь голодомору».  Завідувач бібліотеки Н. П. Балабан презентувала  книжкову виставку «1933:трагедія голоду» та розповіла про страшні роки голодомору, взяті  з записаних нею спогадів односельців.  Вірш О. Демиденка «Голодомор» прочитала учасниця театрального колективу «Стожари», користувач бібліотеки Олена Кучмич.

Годину скорботи «І плаче душа моя від болю» провела бібліотека-філіал села Волошинівки Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради.  Спогади  про голодомор  жителів  села Волошинівка прочитала завідувач бібліотеки-філіалу с. Волошинівка  М. Г. Марченко. Присутні познайомилися з виставкою-реквієм  «Кожен день, кожен час пам’ятайте».

В бібліотеці-філіалі с. Бзів Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради спільно з будинком культури с. Бзів проведено годину пам’яті «33-й  рік на наші долі ліг, мов згусток кров’яного болю»

Ведучі заходу - директор  БК  Лукаш М. С. і завідувач  бібліотеки Корнієнко Р. В. розповіли  про  голодомор 1933  року. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять померлих під час голодоморів. Хай же пам'ять згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Лавріненко Н. І.,

зав. методично-бібліографічним відділом