«Хто попереджений – той захищений» - з досвіду роботи Таращанської ЦБС Київської області.

Матеріал поданий без змін

«Хто попереджений – той захищений»

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

(З досвіду роботи Таращанської ЦБС Київської області)

Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визначних міжнародних днів здоров’я і  можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання та його профілактику. Така нагода випала і юним відвідувачам відділу обслуговування Таращанської районної бібліотеки. «Хто попереджений – той захищений» – під таким гаслом 1 грудня, до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, відбувся захід на абонементі ЦРБ. Студентська молодь розширила свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ/СНІДу переглянувши відеофільм «Вірне рішення – все, що треба знати про ВІЛ». Вберегти себе від страшного захворювання допоможе і література представлена на книжковій виставці-застереженні «Не дай СНІДу шанс!», з якою присутніх ознайомила бібліотекар Тетяна Бабич.

Оксана Ратушна

директор Таращанської ЦБС