Мовознавчий батл «Рідна мова й Україна - найдорожче, що в нас є»

Матеріал подано без змін

Мовознавчий  батл «Рідна мова й Україна - найдорожче, що в нас є»

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

21 лютого 2024 року в Баришівській бібліотеці для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради відбулося засідання інтелектуального клубу «ІнтеК», на яке запросили здобувачів освіти 6-А кл. Баришівського ліцею ім. М.Зерова, (класний керівник Леся Щербак) разом з вчителем української мови Світланою Юхименко.

Перед початком мовознавчого батлу «Рідна мова й Україна - найдорожче, що в нас є» Ольга Биба, завідувачка книгозбірні розповіла про історію свята, про становлення і розвиток української мови, а також цікаві факти про нашу неповторну й милозвучну рідну мову.

У грі брали участь дві команди: «Українознавці» та «Україномовці». Команди змагалися в таких турах: «Прислів'я», «Знавці фразеологізмів», «Мовне асорті», «Всезнайко» та «Словникар».

Перемогу здобула команда «Українознавці».

Провідний бібліотекар

Баришівської бібліотеки для дітей