Я - доброволець, волонтер - з досвіду роботи бібліотеки для дітей м. Миронівка

Матеріал подано без змін

Я - доброволець, волонтер

(З досвіду роботи бібліотеки для дітей м. Миронівка)

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.

Ця дата була обрана не випадково. Саме цього дня 2014 року в Нові Петрівці з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону.

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування, повномасштабну війну з російським агресором за незалежність і територіальну цілісність. І завжди, у найважчі часи нашої історії, існують відважні, які добровільно беруть зброю до рук і стають на захист своєї Батьківщини, а також добровольці-волонтери, які допомагають хто чим може.

У бібліотеці для дітей відбулася зустріч за круглим столом, волонтерів Осіпчук Наталією та Соделем Олегом із учнями 10 класу Миронівського академічного ліцею №3.

Волонтери розповіли багато подробиць про наших воїнів, в яких умовах доводиться захищати нашу неньку та чим кожен з нас може допомогти.