«Барви талантів» - виставка-вернісаж дитячих малюнків у бібліотеці

«Барви талантів» - виставка-вернісаж  дитячих  малюнків у бібліотеці

(З досвіду роботи сільської бібліотеки Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області)

«Барви талантів», під такою назвою в сільській бібліотеці відкрилася виставка-вернісаж дитячих малюнків вихованців Чабанівської школи мистецтв під керівництвом досвідчених і талановитих педагогів Юлії Коломієць та Артема Шевчука, які допомагають дітям розкрити свої таланти, навчають передавати за допомогою фарб і пензлика своє бачення, спонукають юних художників до створення самобутніх творів. На виставці представлено 43 композицій, виконаних в різних техніках : гуаш, акварель, пастель, акрил та інші. Дивовижні квіти, пейзажі, портрети, натюрморти, фентезі, та літні  замальовки зачаровують своєю красою та неповторністю. У кожен свій малюнок дитина вклала багато праці і душі. Які б тривожні події не вирували навколо, дитина завжди зуміє розгледіти красу в оточуючому світі Всі діти хочуть жити в мирній Україні, адже творчо від усієї душі вони намалювали мирне небо, квіти, море, сонечко, звірят. Бо в самих дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Бажаємо щоб всі діти росли талановиті й радісні.

Запрошуємо усіх бажаючих до сільської бібліотеки, щоб поринути у світ мистецтва, доторкнутися до прекрасного, познайомившись з творчістю талановитих дітей.

Олена Сурга

Завідувачка сільської бібліотеки