Зустріч з молодою письменницею Олесею Момот - з досвіду роботи бібліотеки для дітей м. Миронівка

Матеріал подано без змін

В бібліотеці для дітей відбулася зустріч молодої письменниці Олесі Момот. Олеся пише цікаві казкові розповіді для маленьких читачів. На зустріч з письменницею завітали вихованці ЗДО «Сонечко» та учні 2 та 3 класу Миронівського академічного ліцею №3. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Авторка книги «Дивовижні історії Марти» прочитала дітям невеликий епізод із книги, а щоб зрозуміти чим закінчилися пригоди Марти потрібно взяти книгу у бібліотеці та дочитати її до кінця.

Далі авторка запропонувала дітям намалювати малюнок до розповіді, яку вони прослухали та придумати героя наступної книжечки, про кого, можливо, вони б хотіли прочитати.

На закінчення зустрічі діти спробували себе в ролі акторів у казці «Рукавичка».