Година духовності «Світле Христове Воскресіння»

Матеріал подано без змін

Година духовності «Світле Христове Воскресіння»

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

Ось і прийшло світле свято Великодня - таке  довгоочікуване і таке улюблене!

Як правило, цього дня у стінах ЗБІЦ відбувалися зустрічі з духовними особами, які розповідали  історію виникнення свята, про Бога та про наше ставлення до нього.

А цього разу відвідувачам літературно-музичної вітальні «Співзвуччя» була запропонована вікторина, яка була  присвячена цій чудовій події. Хотілося подивитися, наскільки слухачі обізнані про це свято.

Аудиторія із зацікавленістю відповідала на всі питання, дискутувала з приводу деяких фактів, які багатьом були відомі раніше, але в іншій інтерпретації.

Після вікторини учасників чекав сюрприз: кожен отримав крашанку для участі в іграх, які досі  існують у різних країнах, і є великодніми традиціями. Усі із задоволенням «билися» крашанками навбитки.

Як же чудово, що присутні дуже зацікавились темою бесіди, і  активно брали участь в ній. Святкування  Великодня вийшло пізнавальним і водночас дуже радісним.

О. В. Кропта,

завсектором клубної роботи