«Дивовижний світ зарубіжних казок»

11 квітня 2018 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запросила читачів-дітей молодшого шкільного віку та їх батьків на презентацію виставки-інсталяції «Дивовижний світ зарубіжних казок». І старовинна мудра казка знову покликала читачів-дітей та їх батьків в захопливу подорож різними країнами, дивовижними куточками світу, які повідають свої найцікавіші історії, що залишають радість і добрий слід в дитячій душі на довгі роки.

Виставка-інсталяція буде корисна і як тематичний куточок з позакласного читання на допомогу шкільній програмі.

Виставка-інсталяція буде експонуватися та оновлюватися до кінця навчального року, тож всі бажаючі встигнуть скористатися виданнями, представленими на ній.