КЗ КОР " Київська обласна бібліотека для дітей" до Міжнародного дня грамотності

В КЗ КОР " Київська обласна бібліотека для дітей"  до Міжнародного дня грамотності організовано книжковий перегляд  "Бути грамотним - це круто".

Міжнародний день грамотності щорічно відзначають 8 вересня, відповідно до рішення 14-сесії ЮНЕСКО 1966 року і його мета - нагадати людям, що бути грамотним - важливо! А ще в такий спосіб привернути увагу суспільства до проблеми неосвіченості,  сприяти розповсюдженню грамотності.

При обговоренні з читачами книг, представлених до перегляду, основною тезою прозвучало: Читайте більше! Завдяки літературі можна звикнути до звучання та використання живої мови. При регулярному читанні мозок запам'ятовує навіть найскладніші слова, вислови та граматичні конструкції.

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" щиро запрошує всіх бажаючих відвідати бібліотеку та ознайомитись з літературою, представленою до перегляду " Бути грамотним - це круто!"