Книжкова виставка КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" про тварин

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" у відділі обслуговування читачів – учнів 5-9 класів презентовано викладку книг, присвячену Всесвітньому дню домашніх тварин.

Люди – єдиний вид, який тримає домашніх вихованців. Тільки людина може зробити тварину членом своєї родини.

Але чому і навіщо? Важко сказати, коли люди почали заводити домашніх улюбленців. Як свідчить дослідження, це могло статися ще 27 тисяч років тому. З того часу люди тримають вдома собак та інших тварин, і присутність домашнього вихованця стала частиною багатьох культур.

Ця звичка, однак, виглядає досить дивною, адже домашній улюбленець потребує чимало зусиль і ресурсів. Його треба годувати, лікувати, доглядати за ним і проводити з ним час.

Більшість домашніх улюбленців, окрім сторожових собак, не приносять жодної практичної користі.

А втім, мільйони людей в усьому світі тримають вдома собак, котів, морських свинок та інших тварин, вважаючи їх повноцінними членами своєї родини.

По цій темі підібрана література, яка допоможе дізнатись більше про домашніх тварин, про їх звички та утримання.

Бібліотека запрошує дітей та їх батьків ознайомитися з гарною добіркою літератури.