«Конституційний тиждень» в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

День Конституції України (Основного закону) – не просто свято, а день, коли було затверджено права і свободи громадян. КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує читачів до онлайн-вікторини «Чи добре ти знаєш свої права та обов’язки?».

«Конституційний тиждень» в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»:

Онлайн вікторина з 12.00

Бібліотека на набережній з 14.00

Мультфільм про Конституцію + майстерка «Єдина країна»

Вік 4-6 років

Поговоримо про Конституцію + майстерка «Напиши свою Конституцію» з 12.00

Поговоримо не лише про права, але й про обов’язки. Професор Книгус відшукав для нас все, що знайшов, про Конституцію.

На майстер-класі спробуємо доповнити нашу Конституцію або створити нову, таку, про яку мріють наші діти.

Вік 6-10 років

День настільних ігор з 12.00

Хочеш відчути різницю між вільною Україною та обмеженнями радянського союзу? Чи можливо ти знаєш, звідки пішов мем «свинокарась»? А чи зможеш вимовити «паляниця»? Стій! Не відповідай, зустрінемось і перевіримо!

Вік від 10-16 років

До зустрічі!