«Незвичайні свята»

У КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» розпочався тиждень «Незвичайні свята». Сьогодні всі присутні долучилися до Національного дня морозива у формі сендвіча, який проводиться в США 2 серпня і має традиційний щорічний характер.

Американці їдять багато сендвічів із морозивом. У першому сендвічі з морозивом використовувалися бісквітні коржі.

Проте, сендвіч із морозивом у його нинішньому вигляді, як ванільне морозиво між двома шоколадними печивами, веде свою історію від продавця на ім'я Джеррі Ньюберг, який продавав частування на полі Forbes у Піттсбурзі під час бейсбольних матчів, починаючи з 1945 року. А, яке морозиво у формі сендвіча виготовили юні бібліотечні «кондитери» дивіться на фото.