Заняття в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» на якому діти вчились вивільняти емоції на папері, підбираючи кольори

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» провели чергове заняття арттерапії, на якому діти вчились вивільняти емоції на папері, підбираючи кольори.

Після арттерапії читали книжку Наталії Чуб «1000000 справ зебри Еббі», обговорювали, чи всі читачі доробляють справу до кінця, чи всі виконують обіцянки та тримають слово…

Діти разом з працівниками бібліотеки вчились малювати головну героїню книжки - зебру Еббі!

Переважна більшість дітей і батьків, для яких бібліотека проводить щоденні заходи, це внутрішньо переміщені особи,  які змушені були залишити рідні місця у зв'язку з російською військовою агресією.