Сьогодні в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» була дуже творча атмосфера. Спочатку читачі з психологом працювали над актуалізацією внутрішнього ресурсу, тренували уяву, вчились обирати потрібне, розвивали емоційні процеси та знову вчились взаємодіяти з оточуючими. За допомогою журналів, кольорового паперу, олівців та фломастерів створили колажі. Потім діти познайомилися з коміксами-мальописами, які є в фонді Бібліотеки. Після ознайомлення з технікою, яка використовується в коміксах, дітям було запропоновано стати авторами і за допомогою уяви, фломастерів, наліпок створити свої послідовні малюнки з короткими текстами. Кожен з дітей дуже ретельно добирав персонажів і створив цікавий сюжет.