Патриотична година "Мужність і відвага крізь покоління"

Матеріал подано без змін

Дуже важливо щоб ми завжди могли пригадати героїв Великої Вітчизняної війни, серед яких, звичайно ж, були наші діди. Для слухачів ця тема виявилася дуже цікавою. Хотілося в ході бесіди нагадати, що заради нашего щасливого сьогодення мільйони українців віддали свої життя.

Слухачам сподобалися кумедні моменти, які мали місце на війні.  Визвав сміх епізод з літаком У-2, який грав в кішки-мишки з німецьким винищувачем, ховаючись від нього на узліссі то з одного, то з іншого боку покинутого будиночка. Завдяки таким хованкам, льотчику вдалося врятуватися самому і зберегти бойову машину.

Було наведено ще багато праикладів  подвигів українських солдатів. Відвідувачі  намагались осмислити  потік  інформації, що обрушився на них.

Дуже хочеться вірити, що всі наші заходи, присвячені таким значущим подіям, не дають забути, а, навпаки, намагаються нагадати про історію нашого народу.

Так нехай же героїзм  українців ніколи  не забудеться, а буде жити світлим спогадом і щирою вдячністю у наших серцях!

Кропта О.В,

завсектором клубної роботи Славутицького ЗБІЦ Київської обл.