Різдвяний вернісаж «Колядують зорі на Різдво»

Матеріал подано без змін

Не дарма у народі кажуть, що зима не сама іде, а вона ще й свята за собою веде. Свят взимку багато і кожне з них цікаве, самобутнє, неповторне. Потрібно, щоб наше підростаюче покоління знало і шанувало спадщину поколінь. Традиції, як неписані закони, народжуються разом із народом і передаються з покоління в покоління, тобто стають традиційними. Ми також не повинні їх забувати.

16 січня до Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  на різдвяний вернісаж «Колядують зорі на Різдво»   завітали  учасники гуртка художньо-естетичного розвитку «Пізнайко» ЦПР «Мрія», керівник Лариса Ганжа.

Провідний бібліотекар, Юлія Гранько, розповіла дітям про українські традиційні  свята:  Різдво Христове, щедрівку ,свято  Василя та Водохреща, про українські традиції відзначення зимових свят, зокрема, традиції щедрування, маланкування, засівання.

А ще присутнім було цікаво почути про дідуха і побачити як він виглядає.

Після розповіді діти колядували, щедрували та засівали, за що  отримали смаколики.

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС