Перегляд літератури до Дня Соборності України

Матеріал подано без змін

Щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки відзначає День Соборності.

Акт Злуки став історичним об'єднанням українських земель в одній державі.

105 років тому - 22 січня 1918 року - Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути "самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу".

Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

Соборність передбачає не лише пам'ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього.

Цьогорічна кампанія до Дня Соборності України проходить під гаслом "Україна соборна. Разом до Перемоги!".

У Дівичківська сільська бібліотека діє перегляд літератури "Соборна, єдина, вільна моя Україна!".

Також до перегляду представлено патріотичні малюнки виконані нашими користувачами.

Завідувачка бібліотеки

філії села Дівички