Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Творча виставка художника - Анатолія Павелиці

 

20 січня в бібліотеці села Новосілки відкрилася персональна творча виставка художника  - Анатолія Павелиці.

Художник - це професія, але, перш за все - покликання. Називати художниками всіх, хто володіє олівцем або пензлем, було б неправильно. Людина стає художником, коли це заняття є потребою його душі, і ще, якщо є у цій душі те, що вона хоче донести до інших людей.

Саме таким є професіонал - художник  Павелиця Анатолій Вікторович.

Пан Анатолій наш земляк. Народився він в 1971 році в сел і Новосілки, де і проживає по сьогоднішній час .В 1999 році закінчив живописний факультет Академії образотворчого мистецтва і архітектури. Анатолій Павелиця - майстерний графік ( має більше 150 графічних робіт),  чудесний аквареліст і живописець-пейзажист, володіє технікою офорт та пастель. У своїй мистецькій практиці майстер любить експериментувати, пише з натури, любить писати квіти та інтелектуальні абстракції. Серед його доробку  є багато картин, присвячених біблійним мотивам. Кожна з картин - особлива і значима для автора .Його твори пройняті любов'ю до тих подій, що пов'язані з рідним краєм, з родиною. Анатолій Павелиця  - учасник 26 групових та персональних виставкових проектів. Багато робіт митця  зберігаються в приватних колекціях і сімейних зібраннях України, США, Великобританії, Німеччини, Польщі, Італії.

Прекрасні, позитивні роботи талановитого художника Анатолія Павелиці, наповнені затишком, теплом не залишать нікого байдужими.

Тож, завітайте до бібліотеки села Новосілки, щоб доторкнутися до світу  прекрасного - до  мистецтва.

Олена Сурга

Завідувачка бібліотеки села Новосілки

 Чабанівської ТГ, Фастівського району,

 Київської області