Бібліопарасолька «Казкова країна мудрої книги»

7 лютого 2023 року  у Баришівській бібліотеці для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради відбулася зустріч під бібліопарасолькою: «Казкова країна мудрої книги» з маленькими читачами, а саме дошкільнятами, учасниками гуртка художньо-естетичного розвитку «Пізнайко» ЦПР «Мрія» разом з керівником, Аліною Гордійчук.

Провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей Юлія Гранько  розповіла дітям про походження слова «Бібліотека», показала цікаві книжки та журнали, познайомила з довідковими виданнями: енциклопедіями, словниками та довідниками. Усім присутнім було цікаво роздивитися їх у своїх руках!

Наші маленькі користувачі знають багато казок,тому що відгадували загадки, наввипередки!

Цікавим був перегляд мультфільму «Тото: Я з України», і аж мурашки бігли, коли діти почали  підспівувати пісню : «Ой у лузі червона калина»- це було неймовірно!

На закінчення зустрічі, Юлія Гранько провела для діток майстер клас по виготовленню сердечок-оберегів, які обов`язково передамо нашим захисникам через волонтерів!

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС