Моя Україна єдина

Матеріал подано без змін

Моя Україна єдина

(З досвіду роботи бібліотеки села Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району, Київської області)

16 лютого - важливий день - День єднання нас всіх. Ми різні, різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій. Але об'єднує нас єдине бажання: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо. І ніхто, тільки ми разом, зможемо наш дім захистити", - Президент України Володимир Зеленський.

"Моя Україна єдина", під такою назвою в бібліотеці села Новосілки відбулося чергове засідання мовного клубу "Мова єднання", присвячене Дню єднання. Олена Рудоман - керівник клубу розповіла присутнім про історію свята та про значення слів "єднання," "єдність", "мова єднання". У творчому завданні всі активно збирали саморобні пазли цілісності України. Невдовзі ця спільна робота відправиться на Схід для підняття духу наших захисників Вітчизни. А місцева поетеса Світлана Суниця та викладач вокалу Євгенія Мазуренко познайомили присутніх зі своєю патріотичною творчістю.

Сьогодні, в умовах війни, обстрілів, блекаутів та щоденних трагедій День єднання набув особливого змісту.

Це чергова можливість нагадати світу, що ми боремося і будемо боротися за свободу, та щасливе майбутнє.

Слава Україні!

Героям Слава!