На крилах рідної мови

Матеріал подано без змін

На крилах рідної мови

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

Любіть, шануйте рідну мову -

Душі народної основу!

Це найкоштовніше перлина,

Візитна картка України!

І. Коломієць

21 лютого 2023 року, в Міжнародний день рідної мови при бібліотеці- філіалі с.Волошинівка Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради відкрито клуб по вивченню української мови "На крилах рідної мови".  Засідання провела учитель української мови Світлана Іванівна Рибіцька. В ході заходу членами клубу проведено флешмоб "Барви і краса рідної мови" по творчості українських поетів, серед них прозвучала поезія письменників-земляків про мову.Учасник клубу Світлана Патра читала власні вірші.

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як Україна, у нашому серці і починається вона з кожного з нас.

Вивчаймо нашу мову, пишаймося нею!

Завідуюча бібліотекою-філіалом с. Волошинівка

Баришівської ЦБС