Духовний і життєвий подвиг Туптала Данила Савича (святителя Димитрія Ростовського) (11.12.1651–28.10.1709)

Методико-біобібліографічні матеріали виходять в серії "Ювіляри Київщини" і присвячені 360-річчю від дня народження Туптала Данила Савича (Димитрія Ростовського) – поета, громадянина, історика, релігійного діяча, пам'ятна дата якого відзначалася у грудні 2011 року. Видання містить біобібліографічну довідку, методичні поради щодо організації циклу заходів у бібліотеці та список рекомендованої літератури, присвячений видатному церковному діячу, мислителю, проповіднику.

Видання адресоване бібліотекарям, вчителям, учням, студентам і всім, кого цікавить життя та діяльність Туптала Данила Савича (Димитрія Ростовського).