Великий українець (матеріали до ювілеїв від дня народження та днів пам'яті Івана Франка)

Даний методико-бібліографічний матеріал присвячено видатному українському письменнику, вченому, громадському діячу Івану Яковичу Франку.

Посібник розраховано на бібліотечних спеціалістів, як методико-інформаційний матеріал, в організації роботи з питань популяризації української художньої літератури та життя і творчості видатних українців, зокрема Івана Франка. В 2016 році І.Я.Франку патріотична спільнота України відзначає 160-річний ювілей від дня народження та 100-річчя пам'яті про нього.

Підготовка, презентація та розповсюдження посібника є складовою заходів Київської обласної бібліотеки для дітей до 25-річчя Незалежності України.