Історія бібліотек для дітей в Україні

У виданні представлені відомі наукові публікації та праці з питань історії розвитку та становлення бібліотек для дітей в Україні Зніщенка Миколи Павловича - генерального директора Київської обласної бібліотеки для дітей, кандидата історичних наук, заслуженого працівника культури України.Посібник розраховано на науковців, студентів середніх спеціальних та вищих навчальних закладів гуманітарного профілю, бібліотечних спеціалістів, всіх, хто цікавиться історією розвитку культури в Україні.

Даний посібник виходить в блоці видань, присвячених 65-річному ювілею М.П.Зніщенка, в серії "Ювілей творчої особистості", яким Київська обласна бібліотека для дітей - головна бібліотека Київщини, - започатковує зазначену серію.