"Їж та хвали, щоб ще дали", або українські народні страви на сторінках "Енеїди" І.П.Котляревського

Даний методичний посібник присвячено безсмертному твору класика української літератури Івана Петровича Котляревського "Енеїда". Матеріал закцентовано на докладній інформації про українську національну народну кухню в поемі "Енеїда", чим автор додав неперевершеного національного колориту своїм героям.

Матеріал розраховано на бібліотечних спеціалістів, як методико-практична допомога в організації популяризації української літератури, народознавства, сприяння патріотичному та естетичному вихованню читачів.

За основу даного методичного посібника взято матеріал літературно-побутової години, підготовлений, у свій час, працівниками однієї з бібліотек Київської області.