Щодо запровадження контрактної форми роботи

"18" липня 2016 року № 01-09/167

Директорам районних, міських
ЦБС Київської області.
Директорам обласних бібліотек для
дітей України, обласних бібліотек для
юнацтва України

Шановні колеги!

В зв'язку із запровадженням контрактної форми роботи у сфері культури, а також із багатьма проблемами у "вільному" трактуванні представниками органів місцевої влади положень щодо переведення на контрактну форму роботи, зокрема, працівників – завідувачів сільських філіалів, що входять до складу ЦБС: працюють в територіальних громадах, де проживає менше 5 тис. населення, працюючих на 0,5 посади і багато інших порушень що мають місце із введенням "прогресивної" форми стосунків між роботодавцями і працівником.

Надсилаємо Вам, шановні бібліотекарі, для користування "Рекомендації" Професійної спілки працівників культури України щодо запровадження контрактної форми трудового договору. На нашу думку, дане запровадження контрактів суттєво погіршує умови праці спеціаліста, працівника, керівника установи, бібліотеки. Ця неприваблива форма стосунків, на нашу думку, більш дієва для театрально-концертних установ і аж ніяк не для бібліотек України.

Додаток на 10 арк (Переглянути).

Президент Української асоціації
працівників бібліотек для дітей,