День з профудосконалення для керівників бібліотек

05 грудня 2019 року  КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М.Зніщенко), як обласний науково-методичний, координаційний, консультативно-інформаційний центр з питань обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, провів День з профудосконалення для керівників бібліотеки для дітей – В. Тунік, та бібліотеки для дорослих – Н. Ільіної, м. Бровари.

Основною темою спілкування були питання підготовки звітно-планових документів та форм річної звітності.

Також в кожному відділі бібліотеки наші колеги з області отримали консультації та інформацію з усіх питань, які їх цікавили.

Зазначимо, що ці бібліотеки (і для дорослих, і для дітей) плідно і творчо працюють з усіх напрямів інформаційно-бібліотечного обслуговування своїх містян і їх досвід заслуговує на поширення шляхом розміщення на сайті та на сторінці у Фейсбук КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», на що і було звернено їх увагу під час профспілкування.