25 лютого 2021 року КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" взяла участь в обласному семінарі-практикумі до 150-річчя Лесі Українки "Я в серці маю те, що не вмирає!"

Семінар пройшов на базі КЗ КОР "Ржищівський археолого-краєзнавчий музей".

Серед запрошених були: поети, художники, вчителі, бібліотекарі, журналісти.

Кожен виступ доводив, що Леся Українка – духовний скарб України.

Герої поем "Лісова пісня" та "Бояриня" ожили для кожного присутнього, завдяки театральній студії, яка функціонує при музеї.

Загалом, обмін досвідом, обмін матеріалами, обмін думками дуже важливий і необхідний крок до вселюдського визнання творчості Лесі Українки.

Також працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" відвідали КЗ "Ржищівську публічну бібліотеку" з метою надання методичної допомоги та поширення позитивного досвіду.