Методичний день для керівника та спеціалістів КЗ «Боярська публічна бібліотека» Боярської ТГ Київської області.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, 22 липня 2021 року провела Методичний день для керівника та спеціалістів КЗ «Боярська публічна бібліотека» Боярської ТГ Київської області (директор: В. Венгер). Зазначена новоутворена установа складається з 11 структур і тому виникає низка питань, пов'язаних з перебудовою діяльності бібліотек, що ввійшли до її складу. Під час профспілкування головна увага була приділена адміністративно-кадровій, організаційно-методичній роботі; забезпеченню якісного обліку (ведення облікових документів, організації облікового каталогу) книжкового фонду публічної бібліотеки з філіями; формуванню книжкового фонду та методологічних засад вилучення з нього застарілої, де-актуальної літератури.

Методичний день в  КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» для КЗ «Боярська публічна бібліотека» Боярської ТГ Київської області пройшов плідно і змістовно для обох сторін.