КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" взяла участь в обласному заході на базі Державного архіву Київської області

Працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", в особі директора - Миколи Зніщенка та головного бібліотекаря - Павліни Ткаченко, взяли участь в обласному заході на базі Державного архіву Київської області - засіданні круглого столу : "Київщина незалежна: джерелознавчий аспект" до 30-річчя Незалежності України".

"Круглий стіл" об`єднав для обміну думками та інформацією керівників і провідних спеціалістів архіві, бібліотек, музеїв Київської області.

З доповіддю "Архівна справа як складова інформаційної політики", в рамках круглого столу, виступив кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, директор КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" - Микола Зніщенко.

Захід пройшов в плідній, творчій, фаховій зацікавленості.