Методичні дні для керівників, методистів та спеціалістів публічних, селищних, міських, сільських бібліотек територіальних громад Київської області

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування  дитячого  і  дорослого  населення Київської області, продовжує проводити методичні дні для керівників, методистів та спеціалістів публічних, селищних, міських, сільських бібліотек територіальних громад.

Основні питання:  підготовка та надання звітно-планової документації; актуальні питання модернізації бібліотечного обслуговування населення різних вікових категорій; включення до планів на 2022 рік заходів по відзначенню 90-річчя Київської області, 80-річчя утворення Української Повстанської Армії (УПА), 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди та інших знаменних і пам’ятних дат.

На фото: директор (Пацаловська Г.) та спеціалісти Баришівської ЦБС відділу культури Баришівської селищної ради; директор (Калінкевич Л.) та спеціалісти КЗ «Публічна бібліотека Вишгородської міської ради» під час обговорення актуальних питань бібліотечної діяльності.