Представлено вашій увазі комплект часописів видавництва «Педагогічна преса»

До уваги вчителів – предметників, завідувачів шкільними бібліотеками Київської області та всіх зацікавлених!

У фонді Київської обласної бібліотеки для дітей, серед літератури шкільної тематики, представлено вашій увазі комплект часописів видавництва «Педагогічна преса», які направлені на допомогу вчителю, адже сучасній школі сьогодні потрібен вчитель, який міг би оновлювати та удосконалювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням вам допоможе професійна література, що присутня як на полицях нашої бібліотеки, так і в електронному каталозі на нашому сайті.

Предметні, за ознаками, часописи такого направлення є вагомим джерелом інформації при підготовці до наукових праць, як для учнів загальноосвітніх шкіл, так і для учнів – членів Малої академії наук.

Педагогічна преса – це максимум достовірних відомостей про все, що стосується питань освіти та навчання.

В рекомендованих нами часописах ви знайдете всю інформацію, необхідну як школярам, студентам, викладачам, а також батькам.

Необхідна інформація, яку розподілено по рубриках за основними освітніми напрямами, ланками і дотичними темами.

У фонді нашої бібліотеки вашій увазі представлено повний перелік предметно – педагогічних та загальнопедагогічних видань; а саме:

Предметно – педагогічні часописи:

– «Українська мова і література в школах України»;

– «Всесвітня література в школах України»;

– «Іноземні мови в школах України»;

– «Математика в рідній школі»;

– «Історія в рідній школі»;

– «Географія та економіка в рідній школі»;

– «Біологія і хімія в рідній школі»;

– «Фізика та астрономія в рідній школі»;

– «Фізичне виховання в рідній школі»;

Загальнопедагогічні часописи:

– «Професійно-технічна освіта»;

– «Особлива дитина: навчання та виховання»;

– «Педагогіка і психологія. Вісник Національної Академії педагогічних наук України»;

– «Вища освіта України».

Інформацію підготувала
завідувач сектору відділу довідково-бібліографічної
та інформаційної роботи