25 вересня вперше відзначали День Вишневої міської територіальної громади

Матеріал поданий без змін

День  Вишневої  міської територіальної громади

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

25 вересня вперше відзначали  День  Вишневої міської територіальної громади. Бібліотеки КЗ «Публічна бібліотека» вийшли за межі бібліотечного простору і приєдналися до загальноміських заходів святкування.   Бібліотечний простір був представлений стилізованою локацією позитиву і розваг «Бібліотека день за днем». На ній співробітники підготували:

•фотовиставку «Бібліотека в об’єктиві»;

•книжково-ілюстративну  виставку «Тобі історія розкаже, як край наш жив», де представлена література, яка відображає історію, сучасність і культуру нашої громади, твори місцевих поетів та художників.

Відвідувачі свята мали можливість  взяти участь у вікторинах, конкурсах.

Онлайн вітання до святкування Вишневої МТГ від  художника, поета, мешканця  м. Вишневе-Григорія Безпалого.

Оксана Бабич,

бібліотекар І категорії відділу обслуговування