Бібліотечний урок "Бібліотека - храм мудрості"

Матеріал поданий без змін

Бібліотечний  урок  "Бібліотека - храм мудрості".

(З досвіду роботи КЗ "Публічна бібліотека" Макарівської селищної ради)

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек до дитячого відділу КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради завітали учні 2-Б класу Макарівського багатопрофільного ліцею (вчитель Проценко Н. Д.) на бібліотечний урок "Бібліотека - храм мудрості ".

Дуже цікаво та змістовно  пройшла зустріч дітей  з книгами та бібліотекою. Вони активно  складали  сенкан та асоціативний кущ до слова "Бібліотека", відповідали на запитання "Як ви розумієте крилаті вислови про книгу та бібліотеку ?"

Учні гарно справились із завданням.

"Читаю для себе ", показавши свою техніку читання  запропонованих віршів.

І, звичайно, дівчатка встигли "полікувати" книжечки.

Під кінець зустрічі учні пообіцяли багато читати, відвідувати бібліотеку та гарно вчитися.

Метою цього  бібліотечного уроку було розширити знання учнів про бібліотеку, популяризувати читання літератури, сформувати щоденну потребу у читанні книг, пропагувати книгу, як джерело знань, сприяти духовному збагаченню особистості, розвивати інформаційну грамотність.