Презентація книжкової виставки «Простори тяжіння Петра Бевзи»

Матеріал поданий без змін

Урок мистецтва у бібліотеці.

«Народне декоративно - прикладне мистецтво у сучасному дизайні».

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради

Бучанського району Київської області)

4 жовтня в КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради пройшов До нас завітали учні художнього відділу Вишнівської дитячої школи мистецтв разом з викладачами Тетяною Яковук та Галиною Мухою. Бібліограф КЗ «Публічна бібліотека» Ірина Савічева познайомила учнів з видами та історією дизайну. На прикладах сучасного світу розповіла про значення формування красивого і комфортного предметного середовища. Було переглянуто фільм «Дизайн. Поняття. Види», а також продемонстровані слайди з муралами та гарно оформленими будинками м. Києва. На прикладах цікаво оформлених та виданих книг присутні познайомилися з графічним дизайном. Було продемонстровано використання народних мотивів у оформленні одягу, меблів та інтер’єрів.

Учні художньої школи мали змогу переглянути виставку картин вишнівчанина Григорія Безпалого, а також відбулася презентація книжкової виставки «Простори тяжіння Петра Бевзи», яка розгорнута в стінах нашої книгозбірні до Дня художника України.

Тепла та приємна атмосфера уроку спонукала учнів до діалогу з викладачами та бібліотекарями.

Оксана Бабич,

бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради, Бучанського району Київської обл.