"Знавці різдвяних традицій"

Матеріал поданий без змін

Колядники в бібліотеці

(з досвіду роботи КЗ " Публічна бібліотека" Макарівської селищної ради)

Сьогодні  наша бібліотека радо приймала на гостини колядників-- вихованців Макарівського центру " Промінь надії ".

Популяризуючи фольклорні традиції і народні звичаї нашого краю,  бібліотекарі  розповіли про українські зимові календарні свята, звернули увагу присутніх на значення для кожної родини святкування Свят-вечора,  Щедрої вечері пов’язані з цим прикмети. Діти  з радістю відгадували вікторину "Знавці різдвяних традицій", показали гарні знання з народознавства, розповідали цікаві спогади зі  свого життя , пов’язані з різдвяними святами. Дуже сподобалась вихованцям розповідь "Магія цифр " про народні гадання, ворожіння, пов'язані з цифрами.

Також вихованці мали змогу познайомитись з картинами художника -аматора Мочернюка Миколи  та переконатись, що писати картини можна кожному, варто тільки захотіти. Потім відбулася конкурсна програма,  цікаві ігри ,що дозволили присутнім гарно повеселитися і отримати заряд бадьорості.

Щиро дякуємо нашим дорогим друзям за гарні колядки, щедрівки і за гарні  побажання!

Бібліотека є центром спілкування, місцем, де можна із задоволенням, весело і змістовно  провести вільний час та  отримати нові знання.