Виставка дитячих малюнків і картин «Живописний калейдоскоп»

Матеріал поданий без змін

Виставка дитячих малюнків "Живописний калейдоскоп".

/ Творча виставка дитячих малюнків "Живописний калейдоскоп"/

( З досвіду роботи сільської  бібліотеки с.Новосілки Чабанівської ТГ, Фастівського району, Київської області)

#90роківКиївськійобласті !

В бібліотеці села Новосілки з 18 січня експонується виставка дитячих  малюнків і картин «Живописний калейдоскоп»,  яка включає 33  композиції юних художників . Виставка представляє творчі роботи вихованців Чабанівської дитячої школи мистецтв, які вже тривалий час навчаються художній майстерності  під керівництвом талановитих педагогів : Фененко Н.П., Давиденко І.М., Компанієць Ю.О. За допомогою різноманітних технік – акварель, гуаш – діти розкрили нам частину себе. Адже, кожен малюнок  - неперевершений. Здається, що творчій фантазії дітей немає меж. Кожна дитина – це унікальна особистість. Тож і роботи, представлені на виставці, вирізняються неповторною красою, різноманітністю, оригінальністю рішень, безпосередністю.

Завітайте до бібліотеки села Новосілки для зустрічі з  ПРЕКРАСНИМ.

Олена Сурга

завідувачка бібліотеки с. Новосілки