Флешмоб «Моя країна Україна - єдина соборна » в дитячій бібліотеці

Матеріал поданий без змін

День соборності України в бібліотеці

(з досвіду роботи КЗ " Публічна бібліотека" Макарівської селищної ради)

22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День соборності України. З нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Учні 5-Б класу Макарівського ліцею №  1 ( вчитель історії Мочернюк Я.М.) взяли участь в уроці патріотизму та флешмобі «Моя країна Україна - єдина соборна » в дитячій бібліотеці.

Сьогодні Україна, можливо як ніколи раніше, потребує єдності й соборності всього українського народу.

Діти  слухали розповідь бібліотекаря  Клим'юк К.  про ті  історичні події, про патріотів, які захищають сьогодні соборність на Сході, повторили державну символіку, обговорили, що ж саме в собі несуть поняття «соборність» та «патріот». А також діти взяли участь у вікторині «Україна єдина », показавши гарні знання .

П’ятикласники зробили у бібліотеці « живий  ланцюг » та познайомились з матеріалами книжкової виставки, присвяченої Дню соборності.

Ми пишаємося, що  ми – українці, а наша Вітчизна – Україна,  земля, дорога та мила серцю кожного із нас, запевнили  школярі.

Слава Україні! Героям слава!