Концерт артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського для вимушених переселенців

Матеріал поданий без змін

З вірою в Перемогу!

(З досвіду роботи КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона Київської області)

31 травня. 97-й день війни.

В останній день весни, в бібліотеці-філії №10 КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона відбувся концерт артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського для вимушених переселенців, які знайшли прихисток у Білій Церкві.

Надзвичайно талановиті, емоційні саксаганці більше години дарували присутнім свою творчість. Зворушливим виконанням пісень викликали сльози, а запальними українськими піснями хоча б на мить відволікли від болю і горя, від війни... «Червону калину» співали всі!!! З вірою в Перемогу дружно підспівували новому українському хіту «Україна переможе!».

Діти війни. Найменшенька з глядачів, Настуня, яка зі своїх 2-х рочків 50 днів провела у підвалі, в переддень Дня захисту дітей отримала подарунок.

Присутні щиро дякували «саксаганцям» за сильну енергетику, музичну насолоду та незабутні враження!

Ганна Нагорна,

зав. бібліотекою-філією №10 КЗ БМР

Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона, Київська обл.