Бібліотека с. Єрківці пропонує користувачам ознайомитися з виставкою-спогадом "Війна у пам’яті біль у серці"

Матеріал поданий без змін

Війна у пам’яті біль у серці - виставка спогад у Публічній бібліотеці с.Єрківці

(з досвіду роботи Дівичківської ТГ)

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала кожного п'ятого українця.

Публічна бібліотека  с. Єрківці пропонує користувачам ознайомитися з виставкою - спогадом "Війна у пам’яті біль у серці", де історія Другої світової війни зафіксована в спогадах єрківчан, які розміщені на сторінках книг та періодичних видань, зокрема " Вісника Переяславщини".

Українці продемонстрували тоді, в грізні 1941-1945 роки  і показують зараз, у війні з російськими окупантами, велику силу духу і готовність боронити свою землю.

Вічна пам'ять загиблим!

Честь слава живим Героям!

Ольга Шульга,

директор Публічної бібліотеки