Цікава зустріч юних читайликів з дитячими журналами

Матеріал поданий без змін

Подорож сторінками дитячих журналів

(Із досвіду роботи КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона)

Працівники бібліотеки-філії №6 КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона  провели цікаву зустріч  юних  читайликів з дитячими журналами «Котя Малюк», «Колобочок», «Крилаті», «Смайлик». Ці журнали приваблюють тематичною різнобарвністю, вони яскраво та виразно оформлені.

Подорожуючи сторінками журналів, діти знайомились з цікавими, пізнавальними, захоплюючими розповідями, оповіданнями, віршами, загадками, які допоможуть їм у навчанні, навчать логічно мислити. Малеча весело і змістовно провела свій час з журналами: блукала лабіринтами, розв’язувала ребуси, розфарбовувала розмальовки. Також діти зустрілися із творами місцевої поетки Тетяни Строкач. Вірш «Дивує фокусник малят», надрукований в журналі «Котя Малюк», спонукав дітлахів до спостережливості, відшукуючи відмінності між малюнками. На сторінках журналу «Колобочок» зустріли вірш «Вишиванка» і дружно прочитали його вголос. Завітайте і ви в бібліотеку. Журнали з нетерпінням чекають на зустріч з вами!

Надія Гаврилова

зав. філією №6 КЗ БМР Білоцерківська ЦБС

ім. П.Красножона, Київська обл.