Розпочав свою діяльність безкоштовний мовний клуб "Мова єднання"

Матеріал поданий без змін

«Мова єднання» - відкриття мовного клубу

(з досвіду роботи бібліотеки с.Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району, Київської області)

Відповідно до Закону України "Про забезпечення функціонування української мови, як державної" спільно з відділом освіти та сектором культури Чабанівської селищної ради на базі будинку культури в бібліотеці с.Новосілки розпочав свою діяльність безкоштовний мовний клуб "Мова єднання". Клуб відкрито з метою поглиблення знань з української мови, культури спілкування, заохочення до її вивчення, формування національної гордості та виховання якості патріота. Він орієнтований на внутрішньо-переміщених осіб та всіх бажаючих опанувати державну мову. Цікаво та весело промайнуло засідання з філологом пані Оленою @Олена Рудоман. Учасники приймали участь у квесті, вирішували головоломки, аналізували значення та правильність вимови українських слів. Говорили про символи України та народні традиції. Адже, сьогодні свято Катерини та Всесвітній день української хустки.

Яскравим завершенням заходу була фотосесія в українській традиційній хустині.

Олена Сурга

завідувачка бібліотеки